Pogotowie komputerowe
Umów się(22) 870 16 53

      Obecnie funkcjonowanie firmy, przedsiębiorstwa czy instytucji nie może odbywać się bez dostępu do Internetu i technologii informatycznych. Smartfon, palmtop, komputer stacjonarny lub laptop, wraz z drukarką,  to podstawowe narzędzia pracy dyrektora, kierownika, sekretarki czy przedstawiciela handlowego. Sprawne funkcjonujące tych urządzeń zapewniają prawidłowe i efektywne rezultaty naszej pracy. Nikt nie odkryje ameryki stwierdzając, że aby osiągnąć cele musimy dysponować wartościowymi i sprawnymi zasobami.

Naprawa komputerów      Zakres usług świadczonych przez serwis komputerowy Tauntaun sp. z o.o. obejmuje naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów, urządzeń peryferyjnych takich jak drukarki laserowe i atramentowe oraz skanery. W przypadkach mogących spowodować paraliż działalności firmy klienta, dysponujemy sprzętem zastępczym, który udostępniamy na czas prowadzonych napraw. Informacje o kosztach wynajmu znajdą Państwo w cenniku. Jesteśmy dostępni 24 godziny 7 dni w tygodniu.

      Nasz serwis, dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu, dysponuje ogromną wiedzą pozwalającą rozwiązywać najtrudniejsze problemy z funkcjonowaniem sprzętu i oprogramowania. Współpracujemy z największymi dystrybutorami sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz jesteśmy w stałym kontakcie z wieloma specjalistami z różnych dziedzin informatyki. Usługi naszego serwisu są realizowane u klienta lub w siedzibie naszej firmy. Przestrzegamy zasady, której podstawą jest pobieranie opłaty TYLKO za sprawnie usunięte usterki lub całościowo wykonane usługi. Nie pobieramy opłat za usługi, które nie przyniosły oczekiwanych efektów lub nie usunęły problemów zgłoszonych przez użytkowników.

Tauntaun, Pogotowie komputerowe
http://www.tauntaun.pl