O nas | Auto
Umów się(22) 870 16 53

O nas

Zakład wulkanizacyjny z lotu ptaka

Wulkanizacja

      Nasza firma swoją drogę na rynku wulkanizacji oraz regeneracji i naprawy felg i alufelg zaczęła ponad 31 lat  temu. Została założona w 1985 roku przez Andrzeja Orzechowskiego. Już przez pierwsze lata funkcjonowania firmy, dzięki profesjonalizmowi i, co najważniejsze, niskim cenom naszych usług, zyskaliśmy sobie sympatię i pozycję zarówno wśród stałych, jak i nowych klientów.

      Wraz z rozwojem innowacji technologicznych nasza firma wciąż polepsza jakość i poszerza zakres oferowanych przez nas usług. Zatrudniamy najlepszych fachowców z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wulkanizacji i regeneracji felg ze stopów lekkich i stalowych. W naszej misji priorytetem jest dostarczenie usług najwyżej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, tak by był on w pełni zadowolony z wykonanych przez nas usług. Dzięki naszym klientom, ich zaufaniu i zainteresowaniu naszymi usługami, w 2003 roku nasza firma postanowiła przenieść swoją siedzibę w nowe, bardziej dostępne miejsce. Od roku 2003 nasz serwis wulkanizacyjny zlokalizowany jest przy ulicy Grochowskiej 307 ( dzielnica Grochów, Praga Południe ).

      Wraz ze zmianą naszego punktu serwisowego, jako jedna z nielicznych firm w Warszawie uruchomiliśmy sezonową przechowalnię opon zimowych i letnich. Uruchomiliśmy także sprzedaż detaliczną opon: zimowych, letnich, całorocznych – nowych i używanych – największych polskich i światowych firm. Oto aktualna lista oferowanych przez nas usług :

      Nie boimy się wyzwań oraz nowych rozwiązań dlatego każda ofertę dostosujemy wedle Państwa potrzeb i oczekiwań. Mamy nadzieję, że w drodze, którą sobie wyznaczyliśmy nie zabraknie również Państwa. Teren wykonywanych przez nas usług to Warszawa i okolice. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Andrzej Orzechowski