Piaskowanie Felg
Umów się(22) 870 16 53

Piaskowanie Felg

Nasza firma specjalizuje się również w piaskowaniu felg i elementów stalowych i aluminiowych. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości dzięki któremu przygotujemy do malowania nawet najbardziej porysowane, podrapane i poobijane elementy oraz felgi.

Co daje nam piaskowanie felg aluminiowych (alufelg) i stalowych ?

Dzięki piaskowaniu możemy uzyskać dużo gładszą powierzchnię niż przy użyciu innych metod szlifowania, a przy tym z większą dokładnością możemy wyszlifować trudno dostępne miejsca elementu takie jak wszelkiego rodzaju zakrzywienia i kanty. Dzięki metodzie piaskowania jesteśmy w stanie uzyskać idealnie gładką powierzchnię wolną od wszelakich zadrapań oraz zadr. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu idealnie gładkiej powierzchni gotowej do lakierowania to warto zastanowić się właśnie nad tą metodą szlifowania.

Na czym polega piaskowanie felgi oraz innych elementów

Jak już wcześniej opisywaliśmy piaskowanie felg jest jedną z metod obróbki ściernej. Jej głównym celem jest czyszczenie, wygładzanie oraz kształtowanie powierzchni stalowych oraz aluminiowych. Operacja ta odbywa się za pomocą strumienia sprężonego powietrza, w którym dodatkowo znajduje się drobne ścierniwo zmieszane zazwyczaj z wodą i dodatkiem antykorozyjnym. Metode piaskowania wykorzystuje się przeważnie między obróbka mechaniczną elementu oraz po wszelakich obróbkach cieplnych i galwanicznych.

Jeżeli felga została uszkodzona, porysowana lub zawiera głębokie rysy, warto pomyśleć o piaskowaniu przed ponownym jej lakierowaniem. Szacunkowe ceny usługi mogą Państwo uzyskać w dziale cennik oraz telefonicznie. Zapraszamy.

Comments are closed.