Sezonowa Przechowalnia Opon
Umów się(22) 870 16 53

Sezonowa Przechowalnia Opon

Wszyscy jesteśmy posiadaczami samochodów. Jest to wielki komfort i ułatwienie w życiu. Doświadczenia wiemy jak czasami uciążliwa bywa sezonowa zmiana opon. Często na ostatnią chwilę lub zaskoczeni przez zime pędzimy do serwisu na zmianę opon. Wiele osób zdaje sobie sprawę jak ciężkie jest wyciągniecie opon z piwnic i załadowanie ich do samochodu. Gdy wymienimy opony znów czeka nas wyciąganie opon z samochodu i składowanie ich w piwnicy.

U nas ten problem Państwo nie grozi ponieważ wszystkim naszym klientom oferujemy sezonową przechowalnie opon. W dowolnym momencie po uzgodnieniu z serwisem mogą państwo pozostawić lub odebrać swoje opony i na miejscu dokonać ich zmiany. Wystarczy umówić się z serwisem na zmianę opon, a nasz serwis przygotuje państwa opony i przeprowadzi ich zmianę.

Wszystkie opony przechowywane w ramach usługi składowane są w naszym magazynie wg. wymogów technicznych oraz zaleceń producentów opon. Jeżeli mają Państwo dosyć dźwigania opon, jeżeli nie mają Państwo miejsca na swoje opony. Ta oferta jest właśnie dla Państwa. Wszelkie informacje na temat sezonowej przechowalni opon mogą państwo uzyskać telefonicznie. Zapraszamy.

Comments are closed.