Prostowanie, Spawanie, Naprawa Felg
Umów się(22) 870 16 53

Prostowanie, Spawanie, Naprawa Felg

Polskie drogi – wszyscy zdajemy sobie sprawę w jakich warunkach zdarza się nam czasem poruszać naszym samochodem po drogach lokalnych oraz krajowych. Ze skutkami takich wycieczek spotykamy się na co dzień w naszym zakładzie, gdy odwiedzają nas klienci którzy za sprawą złej nawierzchni uszkodzili opony oraz felgi swojego auta. Uszkodzenia felg są różne, najczęściej występujące to: pęknięcie felgi jej wygięcie, odprysk lub co gorsza skrzywienie. Na szczęście nie zawsze musi się to wiązać z wyrzuceniem naszej alufelgi lub felgi. Wiele z uszkodzeń, z którymi zwracaja się Państwo do naszego zakładu można łatwo usunąć przy niedużych nakładach finansowych.

Zdarza się że felgę należy poddać mniejszej lub większej naprawie, co wiąże się z mniejszym lub większym czasem oczekiwania wykonanie usługi. Do puki felga nie została uszkodzona w osi jej naprawa nie powinna sprawić nam większych problemów. Zakres naszych usług naprawczych to min.:

  • Naprawa Felg i Alufelg

  • Prostowanie Felg i Alufelg

  • Spawanie Felg i Alufelg

Prostowanie Felg oraz Naprawa Felg wykonana przez doświadczonych pracowników nie ma wpływu na jezdne i wytrzymałościowe właściwości takiej felgi. Koncowa wycena usługi oraz zastosowane do jej naprawy techniki zależne są od wielkości i rodzaju uszkodzeń felgi. Nie wyceniamy i nie określamy prac jakie należy wykonać bez uprdzeniego obejrzenia felgi w naszym zakładzie. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pracownikami naszego zakładu. Wszelkie dane kontaktowe dostępne są w dziale kontakt. Jeśli interesują Państwa szacunkowe ceny w/w napraw, zapraszamy do działu cennik usług.

Comments are closed.